x
Wellnesscenter

Bursa Salon Turuncu
Terapi ve Rahatlığın Merkezine Hoş Geldiniz

Feature Img

Terapi

Bursa Terapi Merkezi olarak Hizmet veren Salon Turuncu Kaliteli ve elit Hizmet Anlayışı ile size hizmet vermek için Uzman Kadrosu ile Hazır.

Feature Img

Cilt Bakım

Sağlıklı Yaşamak için Sağlıklı bir Cilt Şart.Salon Turuncu Cilt bakım Hizmetini uzman ve Sertifikalı ekibi ile Size Sunmaktan Gurur Duyar.

Feature Img

Masaj

Sağlıklı Bir Yaşam için Masajın Yeri Tartışılmaz önemde. Salon Turuncu Sertifikalı Masözleri ve uzman kadrosu ile sağlık Hizmetini Size Sunmakta.

Salon TURUNCU Kimdir ?

Bursa Masaj Salonları Arasında Yeni Bir Yapmış Salon TuruncuEşsiz Hizmeti ve Sertifikalı Personelleri ile Size Kusuruz bir Terapi Hizmeti vermekte.

Bursa Fethiye Bölgesinde Hizmet vermekte olan Salon Turuncu Geniş Bir Alana Kurulmuş olup Haman , Duş Hizmeti vermekle birlikte. Cilt Bakımı ve Terapi Hizmetide Mevcuttur.Size En iyi Hizmeti Kaliteli Hizmet Anlayışı ile veren Salon Turuncu.

Elit ve ne İstediğini bilen kişilerin eşsiz Adresi olacak bursanın en yeni hizmet Salonlarından Biridir.Şanslısınız Çünkü Salon Turuncudasınız.

Content Img Left

Masaj Nedir?

Masaj, keyif veya lüks değil, tıbbi bir ihtiyaç ve düzenli aralıklarla alınması gereken bir koruyucu tıbbi tedavidir

Dilimizdeki masaj sözcüğü Arapça dokunma anlamına gelen “mass” ve Yunanca yoğurma anlamına gelen ”massein” sözcüklerinden türetilmiştir. Masaj; deri, derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel (refleks) yolla tedavi amaçlı uyarılması; çeşitli darbeler ve ovmalarla bölgesel kan dolaşımını artırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla kan gelmesini sağlama yöntemidir.

Turuncu Masajın Etkileri

Masajın kanıtlanmış en belirgin faydalarından ilk ikisi artan kan dolaşımı ve esnekliktir.

Herşeyden önce masaj, kasın aktif güç ve kuvvetini arttırmaz, kasın gücü ve kuvveti ancak bilinçli egzersizlerle arttırılabilir. Masajın amacı kondisyonel düzeyde daha üst düzeye ulaşabilmek ve gevşeme sağlayarak performansı arttırmaktır. Masaj kan dolaşımını artırır; dolayısıyla vücuda yararı kesindir.

 • Beden Sağlığı: Ruhi yönden insanı dinlendirir. İnsandaki enerji yükünü azaltır. Yaşlanmayı geciktirir (hücre yenilenmesini arttırır).
 • Kalp sağlığı: Kalp atımını ve kan seviyesini arttırır. Kalp krizi ve kalp damarlarındaki tıkanmayı azaltır. Kalp iletimini düzene sokar.
 • Solunum sistemi: Daha fazla oksijen alınıp daha fazla karbondioksit atılarak, hücre yenilenmesi sağlanır. Nefes darlığı ve solunum sıkıntısını azaltır.
Product Info

Salon Turuncu'nun Ayırıcalıkları
Size Sunduğumuz Size Özel Hizmetlerimiz

Tab Image

TURUNCU KLASİK MASAJ

Turuncu da Klasik Masaj Ayrıcalıkları.

Klasik Masaj Bir diğer adıyla Spor Masajı Vücuda doğru uygulanması halinde Tansiyonu düzenler, Ağrıyan kasları yumuşatmada yardımcı olur ve Kan dolaşımını hızlandırır, Ve Vücutta rahatlama hissi meydana getirir. Klasik Masaj vücuttaki dokuları ve hücreleri canlandırarak kişinin yorgunluk ve streslerinden kurtulmasına yardımcı olur.

Ayrıca kişinin gündelik yaşamına formda başlaması için klasik masaja ihtiyaç vardır. Doğru uygulanan masaj sonrası kişi hayata ağrı sızı olmadan pozitif olarak bağlanabilir, Ve iş hayatında dahada başarılı olma şansı yakalayabilir.

TURUNCU SULTAN MASAJ

Turuncu da Sultan Masajı Keyfi.

2 adet Masör veya masöz tarafından uygulanan masaj türüdür. Vücudunuzda dört tane elin dolaştığı bu masaj, İsveç, Shiatsu ve Refleksoloji masajlarının kombine edilmesi ile gerçekleştirilir.

Süre olarak Klasik Masaj ile aynıdır Dört El Masajı. Aşırı yorgunken ya da uzun soluklu bir dinlenmeye ihtiyacınız olduğunda, bu masaj ile bedeninize ziyafet çekebilirsiniz.

Tab Image
Tab Image

TURUNCU SOFT MASAJ

Turuncu da Soft Masajı Farkı

Eski bir tarihe sahip olan masaj, yüzyıllardır tedavi ve rahatlama metodu olarak kullanılıyor. Masaj türlerinin neredeyse hepsi biliniyor ve ilgi görüyor. Son zamanların en gözde masaj türlerinden birisi de soft masaj. Diğer masaj ve terapi yöntemlerinden oldukça farklı olan soft masaj, rahatlatma ve dinlendirme özelliğine sahip.

Yumuşak doku tekniği ile yapılan soft masaj, kasları ve bağ dokusunu gevşeterek vücutta rahatlık sağlıyor. Neredeyse fantastik denilebilecek dokunuşlar, ağrıların hafiflemesinde de son derece etkili bir yöntem.

TURUNCU MEDİKAL MASAJ

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Turuncuya.

Medikal masaj göğüs ve sırt bölgesi dışında dış yüzeylerden merkeze doğru uygulanır. Medikal masaj muhakkak uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Her kas grubu ele alınarak uygulanan medikal masajda büyük dolaşım sistemi esas alınmaktadır. Hareketler yumuşak ve akıcıdır. Masaj vücuda etki edecek şekilde ve tonda uygulanmaktadır. Kronik ağrılar ve yorgunluklar için kullanılan medikal masaj kas ve hareket sistemine büyük etki eder.

Tab Image
Tab Image

TURUNCU İSVEÇ MASAJI

Öfleraj, petrisaj, friksiyon, tapotement ve vibrasyon manipülasyonlarını içeren batı tekniği ile yapılan bir masajdır.

Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır.

İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Ters etki yaratabileceği ya da müşterinin dokunulmasını istemediği alanlar dışındaki yerlere bütünsel bir vücut masajı uygulanır. Masajın yapılışını kolaylaştırmak için aromalı ya da kokusuz yağ veya losyonlar kullanılır.

TURUNCU AFRİKA MASAJI

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Turuncuya.

Afrika masajının dinlendirici, enerji verici özelliği, lenf masajının kan dolaşımını düzenleyici etkisiyle birleşiyormuş. Temizkan’a masajın etkilerini sorduğumda, ödem, selülit, lokal kilo problemlerinden yoğun tempoda çalışıp enerjisi azalanlara, kendini sürekli yorgun hissedenlere, uyku problemi şikayeti olanlara kadar birçok duruma iyi Gelmekte.

Tab Image
Tab Image

TURUNCU AĞDA

Turuncu ile Pürüzsüz Bir Hayat

Tüm epilasyon yöntemlei içinde en sağlıklısı Sir Ağdadır. Diğer yöntemler kıl köklerinin güçlenmesine neden olur ve uzun vadede daha kıllı bir vücud yaratır. Sir Ağda klasik ağda gibi şeker içermediği için kıl köklerinin beslenmesine neden olmaz ve kılların zayıflamalarını ve daha yavaş uzamalarını hatta tamamen yok olmalarını sağlar.

Diğer yöntemlerde vücuda ve dokulara kıl dökücü bazı kimyasallar karışabilir, ya da kıl köklerinin yakılması işleminin uzun vadede ne tür deri hastalıklaır yaratabildiğine dair yeterli çalışmamalar bulunmamaktadır. Sir Ağda doğal etken maddeleri sayesinde harici kullanılır ve doğru ve temiz kullanıldığı son derece sağlıklıdır.

TURUNCU KİL MASAJ

Kil masajı,kas ve eklemleri rahatlatır.Cilt gözeneklerini temizler ve cildin yumuşak ve yenilenmiş görünmesini sağlar.

Kil masajının faydaları;

 • Kireçlenme,
 • Vücuttaki toksin maddelerinin atımı, kan dolaşımının hızlanması,
 • Vücuttaki elektrik akımının iletilmesi,
 • Cildin direncini arttırır,
 • Adale ve eklem ağrılarının azaltılması ve tedavisinde,
 • Akne’lerin  (sivilceler) temizlenmesini sağlar.

 

Tab Image

Turuncu Hizmet Paketlerimiz

Klasik Masaj
TL ?? 30-40-60 Dk.
 • Klasik Masaj
 • Duş
 • Ekstra Hamamda Köpük
 • Losyonlu Klasik Masaj
Çeşitli Masaj
TL ?? 30-40-60 Dk.
 • Sultan Masajı
 • Soft Masaj
 • Aroma Terapi
 • İsveç Masajı
Ağda Temizlik
TL ?? Süresiz
 • Komple Ağda
 • Bacak Ağda
 • peeing
 • Temizlik
Bakım Paketleri
TL ?? 20-40 Dk.
 • Hamamda Köpük Paket
 • Sıcak Yağlı Masaj
 • Ayak Masajı
 • Aroma Terapi

Kampanya

40 Dk. Klasik Masaj + Duş ?? TL

İletişim Bilgileri

Size Kusursuz Hizmeti verebilmek İçin Adresimiz: Fethiye / Bursa

Daha Kaliteli Hizmet Alabileceğiniz Sağlık ve Terapi Hattımız. 0541 974 53 00

Mesajı Göndermek için Tüm Alanları Doldurun.